Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Goethova Interaktivní plán dopravy   14:57
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   14:58
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   15:01
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   15:02
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   15:04
2,9 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   15:05
3,6 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   15:07
4,2 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   15:09
4,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   15:10
5,2 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   15:11
5,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   15:13
6,9 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   15:15
7,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 15:18  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020