Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Goethova Interaktivní plán dopravy   15:57
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   15:58
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   16:01
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   16:02
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   16:04
2,9 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   16:05
3,6 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   16:07
4,2 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   16:09
4,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   16:10
5,2 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   16:11
5,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:13
6,9 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   16:15
7,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 16:18  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020