Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Goethova Interaktivní plán dopravy   15:27
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   15:28
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   15:31
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   15:32
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   15:34
2,9 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   15:35
3,6 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   15:37
4,2 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   15:39
4,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   15:40
5,2 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   15:41
5,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   15:43
6,9 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   15:45
7,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 15:48  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020