Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Goethova Interaktivní plán dopravy   16:27
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   16:28
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   16:31
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   16:32
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   16:34
2,9 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   16:35
3,6 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   16:37
4,2 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   16:39
4,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   16:40
5,2 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   16:41
5,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:43
6,9 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   16:45
7,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 16:48  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020