Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Goethova Interaktivní plán dopravy   17:32
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   17:33
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   17:36
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   17:37
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   17:39
2,9 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   17:40
3,6 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   17:42
4,2 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   17:44
4,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   17:45
5,2 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   17:46
5,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:48
6,9 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   17:50
7,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 17:53  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020