Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   18:00
0,5 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   18:01
1,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   18:03
2,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   18:05
2,5 U Družby Interaktivní plán dopravy   18:06
3,1 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   18:07
3,3 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   18:08
4 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   18:10
5,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   18:13
6,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   18:15
6,5 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   18:16
7 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   18:18
7,5 Goethova Interaktivní plán dopravy 18:21  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020