Detail spoje » Bus 51 NP K
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   7:45
0,3 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   7:46
0,7 Světovar Interaktivní plán dopravy   7:47
1,4 Pekárna Interaktivní plán dopravy   7:48
2,2 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   7:49
2,8 K Dráze Interaktivní plán dopravy   7:50
3,4 Mezi Ploty Interaktivní plán dopravy   7:51
3,8 Barvínková Interaktivní plán dopravy   7:52
4,8 Koterov Interaktivní plán dopravy 7:54  
INFO: jede jen do zastávky quot;Koterovquot;



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020