Detail spoje » Bus 51 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Koterov Interaktivní plán dopravy   8:00
0,8 Barvínková Interaktivní plán dopravy   8:01
2 K Dráze Interaktivní plán dopravy   8:02
2,6 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   8:03
3,4 Pekárna Interaktivní plán dopravy   8:04
3,9 Světovar Interaktivní plán dopravy   8:05
4,4 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   8:06
4,9 Slovany Interaktivní plán dopravy 8:09  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020