Detail spoje » Bus 51 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   8:40
0,3 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   8:41
0,7 Světovar Interaktivní plán dopravy   8:42
1,4 Pekárna Interaktivní plán dopravy   8:43
2,2 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   8:44
2,8 K Dráze Interaktivní plán dopravy   8:45
3,4 Mezi Ploty Interaktivní plán dopravy   8:46
3,8 Barvínková Interaktivní plán dopravy   8:47
4,8 Koterov Interaktivní plán dopravy   8:49
6,8 Starý Plzenec, U Mlýna Interaktivní plán dopravy   8:52 V
8,5 Starý Plzenec, Malá Strana Interaktivní plán dopravy   8:54 V
9,1 Starý Plzenec Interaktivní plán dopravy   8:55 V
9,5 Starý Plzenec, zdrav. stř. Interaktivní plán dopravy   8:56 V
9,7 Starý Plzenec, nádraží Interaktivní plán dopravy   8:57 V
10,3 Starý Plzenec, Nad tratí Interaktivní plán dopravy   8:58 V
10,7 Starý Plzenec, Vilová čtvrť Interaktivní plán dopravy 9:00   V



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020