Detail spoje » Bus 51 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Koterov Interaktivní plán dopravy   11:55
0,8 Barvínková Interaktivní plán dopravy   11:56
2 K Dráze Interaktivní plán dopravy   11:57
2,6 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   11:58
3,4 Pekárna Interaktivní plán dopravy   11:59
3,9 Světovar Interaktivní plán dopravy   12:00
4,4 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   12:01
4,9 Slovany Interaktivní plán dopravy 12:04  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020