Detail spoje » Bus 51 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Koterov Interaktivní plán dopravy   12:55
0,8 Barvínková Interaktivní plán dopravy   12:56
2 K Dráze Interaktivní plán dopravy   12:57
2,6 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   12:58
3,4 Pekárna Interaktivní plán dopravy   12:59
3,9 Světovar Interaktivní plán dopravy   13:00
4,4 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   13:01
4,9 Slovany Interaktivní plán dopravy 13:04  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020