Detail spoje » Bus 51 NP K
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   13:40
0,3 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   13:41
0,7 Světovar Interaktivní plán dopravy   13:42
1,4 Pekárna Interaktivní plán dopravy   13:43
2,2 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   13:44
2,8 K Dráze Interaktivní plán dopravy   13:45
3,4 Mezi Ploty Interaktivní plán dopravy   13:46
3,8 Barvínková Interaktivní plán dopravy   13:47
4,8 Koterov Interaktivní plán dopravy 13:49  
INFO: jede jen do zastávky quot;Koterovquot;



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020