Detail spoje » Bus 51 NP N
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   14:40
0,3 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   14:41
0,7 Světovar Interaktivní plán dopravy   14:42
1,4 Pekárna Interaktivní plán dopravy   14:43
2,2 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   14:44
2,8 K Dráze Interaktivní plán dopravy   14:45
3,4 Mezi Ploty Interaktivní plán dopravy   14:46
3,8 Barvínková Interaktivní plán dopravy   14:47
4,8 Koterov Interaktivní plán dopravy   14:49
6,8 Starý Plzenec, U Mlýna Interaktivní plán dopravy   14:52 V
8,5 Starý Plzenec, Malá Strana Interaktivní plán dopravy   14:54 V
9,1 Starý Plzenec Interaktivní plán dopravy   14:55 V
10,3 Starý Plzenec, Sedlec, Školní Interaktivní plán dopravy   14:57 V
10,8 Starý Plzenec, Sedlec Interaktivní plán dopravy   14:59 V
11,3 Starý Plzenec, Sedlec, Školní Interaktivní plán dopravy   15:00 V
12,3 Starý Plzenec, zdrav. stř. Interaktivní plán dopravy   15:03 V
12,5 Starý Plzenec, nádraží Interaktivní plán dopravy   15:04 V
13,1 Starý Plzenec, Nad tratí Interaktivní plán dopravy   15:05 V
13,5 Starý Plzenec, Vilová čtvrť Interaktivní plán dopravy 15:07   V
INFO: spoj pokračuje ze zastávky quot;Starý Plzenec, Vilová čtvrťquot; jako linka č. 50 k NC Olympia



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020