Detail spoje » Bus 21 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Litice Interaktivní plán dopravy   18:28
0,6 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   18:29
1,6 Višňovka Interaktivní plán dopravy   18:31
2,1 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   18:32
2,6 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   18:33
3,4 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   18:34
3,8 Borský park Interaktivní plán dopravy   18:36
4,7 Bory Interaktivní plán dopravy 18:38  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020