Detail spoje » Bus 21 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Litice Interaktivní plán dopravy   19:28
0,6 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   19:29
1,6 Višňovka Interaktivní plán dopravy   19:31
2,1 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   19:32
2,6 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   19:33
3,4 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   19:34
3,8 Borský park Interaktivní plán dopravy   19:35
4,7 Bory Interaktivní plán dopravy 19:37  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020