Detail spoje » Bus 21 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Litice Interaktivní plán dopravy   19:58
0,6 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   19:59
1,6 Višňovka Interaktivní plán dopravy   20:01
2,1 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   20:02
2,6 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   20:03
3,4 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   20:04
3,8 Borský park Interaktivní plán dopravy   20:05
4,7 Bory Interaktivní plán dopravy 20:07  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020