Detail spoje » Bus 21 Y NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Litice Interaktivní plán dopravy   21:00
0,6 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   21:01
1,6 Višňovka Interaktivní plán dopravy   21:03
2,1 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   21:04
2,6 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   21:05
3,4 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   21:06
3,8 Borský park Interaktivní plán dopravy   21:07
4,7 Bory Interaktivní plán dopravy 21:09  
INFO: nejede 31.12.



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020