Detail spoje » Bus 21 Y NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Litice Interaktivní plán dopravy   21:30
0,6 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   21:31
1,6 Višňovka Interaktivní plán dopravy   21:33
2,1 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   21:34
2,6 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   21:35
3,4 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   21:36
3,8 Borský park Interaktivní plán dopravy   21:37
4,7 Bory Interaktivní plán dopravy 21:39  
INFO: nejede 31.12.



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020