Detail spoje » Bus 21 Y NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Litice Interaktivní plán dopravy   22:40
0,6 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   22:41
1,6 Višňovka Interaktivní plán dopravy   22:43
2,1 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   22:44
2,6 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   22:45
3,4 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   22:46
3,8 Borský park Interaktivní plán dopravy   22:47
4,7 Bory Interaktivní plán dopravy 22:49  
INFO: nejede 31.12.



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020