Detail spoje » Bus 21 Y NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Litice Interaktivní plán dopravy   23:13
0,6 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   23:14
1,6 Višňovka Interaktivní plán dopravy   23:16
2,1 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   23:17
2,6 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   23:18
3,4 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   23:19
3,8 Borský park Interaktivní plán dopravy   23:20
4,7 Bory Interaktivní plán dopravy 23:22  
INFO: nejede 31.12.



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020