Detail spoje » Bus 21 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Litice Interaktivní plán dopravy   17:20
0,6 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   17:21
1,6 Višňovka Interaktivní plán dopravy   17:23
2,1 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   17:24
2,6 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   17:25
3,4 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   17:26
3,8 Borský park Interaktivní plán dopravy   17:28
4,7 Bory Interaktivní plán dopravy 17:30  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020