Detail spoje » Bus 21 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Litice Interaktivní plán dopravy   17:40
0,6 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   17:41
1,6 Višňovka Interaktivní plán dopravy   17:43
2,1 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   17:44
2,6 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   17:45
3,4 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   17:46
3,8 Borský park Interaktivní plán dopravy   17:48
4,7 Bory Interaktivní plán dopravy 17:50  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020