Detail spoje » Bus 23 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   14:00
2 Čechurov Interaktivní plán dopravy   14:03
2,3 Fialková Interaktivní plán dopravy   14:04
2,7 Generála Lišky Interaktivní plán dopravy   14:05
3 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   14:05
3,2 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   14:06
3,6 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   14:07
4,5 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   14:08
4,6 Nad Úhlavou Interaktivní plán dopravy   14:08
4,9 Podhájí Interaktivní plán dopravy   14:09
5,2 Kruhová Interaktivní plán dopravy   14:09
5,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   14:11
6 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   14:12
7,4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   14:14
8,1 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   14:15
8,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   14:16
9,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   14:18
9,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   14:19
10,9 Borský park Interaktivní plán dopravy   14:21
11,7 Bory Interaktivní plán dopravy 14:22  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020