Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   6:45
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   6:45
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   6:47
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   6:48
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   6:49
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   6:50
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   6:52
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   6:55
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   6:57
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   6:59
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   7:01
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   7:02
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   7:04
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   7:05
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   7:07
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 7:09  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020