Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   7:00
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   7:00
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   7:02
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   7:03
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   7:04
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   7:05
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   7:07
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   7:10
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   7:12
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   7:14
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   7:16
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   7:17
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   7:19
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   7:20
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   7:22
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 7:24  



Verze JŘ: 15:38_23.10.2020