Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   7:50
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   7:51
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   7:52
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   7:54
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   7:56
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   7:57
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   8:00
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   8:01
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   8:03
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   8:05
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   8:07
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   8:09
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   8:10
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   8:11
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   8:12
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 8:14  



Verze JŘ: 15:38_23.10.2020