Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   7:26
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   7:26
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   7:28
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   7:29
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   7:30
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   7:31
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   7:34
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   7:37
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   7:39
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   7:41
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   7:43
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   7:44
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   7:46
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   7:47
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   7:49
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 7:51  



Verze JŘ: 15:38_23.10.2020