Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   8:02
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   8:03
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   8:04
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   8:06
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   8:08
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   8:09
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   8:12
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   8:13
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   8:15
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   8:17
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   8:19
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   8:21
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   8:22
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   8:23
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   8:24
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 8:26  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020