Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   7:12
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   7:13
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   7:14
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   7:16
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   7:18
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   7:19
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   7:22
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   7:23
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   7:25
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   7:27
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   7:29
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   7:31
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   7:32
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   7:33
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   7:34
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 7:36  



Verze JŘ: 15:38_23.10.2020