Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   8:26
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   8:27
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   8:28
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   8:30
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   8:32
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   8:33
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   8:36
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   8:37
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   8:40
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   8:42
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   8:44
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   8:46
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   8:47
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   8:48
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   8:49
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 8:51  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020