Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bukovec Interaktivní plán dopravy   7:10
0,6 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   7:11
0,8 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   7:12
1,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   7:13
1,7 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   7:14
2,6 Doubravka Interaktivní plán dopravy   7:16
3 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   7:17
3,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   7:19
3,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   7:20
4,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   7:22
5,1 Teplárna Interaktivní plán dopravy   7:23
5,4 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   7:24
6 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   7:25
6,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   7:27
8,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   7:32
9,1 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   7:34
10 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 7:36  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020