Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bukovec Interaktivní plán dopravy   7:35
0,6 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   7:36
0,8 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   7:37
1,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   7:38
1,7 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   7:39
2,6 Doubravka Interaktivní plán dopravy   7:41
3 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   7:42
3,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   7:44
3,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   7:45
4,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   7:47
5,1 Teplárna Interaktivní plán dopravy   7:48
5,4 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   7:49
6 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   7:50
6,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   7:52
8,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   7:57
9,1 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   7:59
10 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 8:01  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020