Detail spoje » Bus 28 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   8:05
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   8:06
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   8:09
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   8:13
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   8:14
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   8:15
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   8:17
4,3 Teplárna Interaktivní plán dopravy   8:18
4,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   8:19
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   8:20
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   8:22
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   8:23
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   8:24
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   8:25
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   8:27
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   8:28
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   8:29
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy 8:31  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bukovecquot;



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020