Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy   7:21
0,7 Chlumek Interaktivní plán dopravy   7:22
1,9 Bukovec Interaktivní plán dopravy   7:25
2,5 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   7:26
2,7 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   7:27
3 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   7:28
3,6 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   7:29
4,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy   7:31
4,9 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   7:32
5,4 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   7:34
5,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   7:35
6,6 Jatky Interaktivní plán dopravy   7:37
7 Teplárna Interaktivní plán dopravy   7:38
7,3 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   7:39
7,9 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   7:40
8,5 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   7:42
10,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   7:47
11 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   7:49
11,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 7:51  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020