Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bukovec Interaktivní plán dopravy   7:55
0,6 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   7:56
0,8 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   7:57
1,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   7:58
1,7 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   7:59
2,6 Doubravka Interaktivní plán dopravy   8:01
3 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   8:02
3,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   8:04
3,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   8:05
4,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   8:07
5,1 Teplárna Interaktivní plán dopravy   8:08
5,4 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   8:09
6 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   8:10
6,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   8:12
8,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   8:17
9,1 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   8:19
10 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 8:21  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020