Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   4:21
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   4:22
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   4:23
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   4:24
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   4:25
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   4:26
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:27
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:29
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:30
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:31
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:33
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   4:35
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   4:36
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   4:37
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   4:38
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   4:39
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   4:40
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   4:41
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   4:42
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   4:43
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   4:44
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 4:45  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020