Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   4:48
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   4:49
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   4:50
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   4:51
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   4:52
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   4:53
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   4:54
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   4:55
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   4:56
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   4:57
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   4:58
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:00
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   5:01
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:02
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   5:03
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   5:06
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   5:08
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   5:09
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   5:10
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   5:11
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   5:12
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 5:13  



Verze JŘ: 15:38_23.10.2020