Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   5:29
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   5:30
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   5:31
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   5:32
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   5:33
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   5:34
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   5:35
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   5:37
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:38
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   5:39
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   5:41
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   5:43
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   5:44
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   5:45
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   5:46
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   5:47
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   5:48
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   5:49
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   5:50
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   5:51
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   5:52
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 5:53  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020