Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   4:58
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   4:59
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   5:00
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   5:01
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   5:02
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   5:03
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   5:04
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   5:05
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   5:06
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   5:07
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   5:08
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:10
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   5:11
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:12
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   5:13
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   5:16
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   5:18
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   5:19
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   5:20
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   5:21
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   5:22
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 5:23  



Verze JŘ: 15:38_23.10.2020