Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   5:39
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   5:40
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   5:41
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   5:42
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   5:43
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   5:44
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   5:45
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   5:47
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:48
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   5:49
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   5:51
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   5:53
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   5:54
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   5:55
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   5:56
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   5:57
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   5:58
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   5:59
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   6:00
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   6:01
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   6:02
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 6:03  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020