Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   5:08
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   5:09
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   5:10
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   5:11
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   5:12
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   5:13
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   5:14
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   5:15
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   5:16
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   5:17
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   5:18
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:20
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   5:21
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:22
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   5:23
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   5:26
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   5:28
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   5:29
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   5:30
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   5:31
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   5:32
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 5:33  



Verze JŘ: 15:38_23.10.2020