Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   4:59
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   5:00
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   5:01
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   5:02
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   5:03
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   5:04
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   5:05
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   5:07
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:08
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   5:09
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   5:11
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   5:13
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   5:14
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   5:15
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   5:16
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   5:17
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   5:18
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   5:19
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   5:20
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   5:21
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   5:22
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 5:23  



Verze JŘ: 15:38_23.10.2020