Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   4:49
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   4:50
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   4:51
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   4:52
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   4:53
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   4:54
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:55
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:57
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:58
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:59
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   5:01
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   5:03
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   5:04
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   5:05
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   5:06
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   5:07
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   5:08
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   5:09
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   5:10
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   5:11
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   5:12
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 5:13  



Verze JŘ: 15:38_23.10.2020