Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   5:18
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   5:19
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   5:20
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   5:21
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   5:22
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   5:23
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   5:24
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   5:25
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   5:26
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   5:27
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   5:28
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:30
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   5:31
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:32
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   5:33
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   5:36
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   5:38
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   5:39
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   5:40
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   5:41
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   5:42
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 5:43  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020