Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   4:09
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   4:10
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   4:11
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   4:12
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   4:13
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   4:14
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:15
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:17
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:18
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:19
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:21
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   4:23
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   4:24
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   4:25
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   4:26
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   4:27
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   4:28
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   4:29
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   4:30
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   4:31
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   4:32
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 4:33  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020