Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   4:38
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   4:39
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   4:40
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   4:41
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   4:42
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   4:43
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   4:44
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   4:45
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   4:46
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   4:47
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   4:48
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   4:50
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:51
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:52
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:53
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:56
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   4:58
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   4:59
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   5:00
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   5:01
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   5:02
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 5:03  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020