Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Univerzita Interaktivní plán dopravy   6:56
0,4 Technická Interaktivní plán dopravy   6:57
0,9 Bory Interaktivní plán dopravy   6:58
1,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   7:00
1,7 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   7:01
2,1 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   7:02
2,5 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   7:03
2,9 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   7:04
3,3 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   7:06
3,6 U Práce Interaktivní plán dopravy   7:07
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   7:09
5,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   7:12
5,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   7:14
6,1 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   7:15
6,6 U Družby Interaktivní plán dopravy   7:16
7 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   7:17
7,4 Severka Interaktivní plán dopravy   7:18
7,8 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   7:19
8,5 Košutka Interaktivní plán dopravy 7:22  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020