Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Univerzita Interaktivní plán dopravy   7:17
0,4 Technická Interaktivní plán dopravy   7:18
0,9 Bory Interaktivní plán dopravy   7:19
1,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   7:21
1,7 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   7:22
2,1 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   7:23
2,5 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   7:24
2,9 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   7:25
3,3 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   7:27
3,6 U Práce Interaktivní plán dopravy   7:28
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   7:30
5,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   7:33
5,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   7:35
6,1 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   7:36
6,6 U Družby Interaktivní plán dopravy   7:37
7 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   7:38
7,4 Severka Interaktivní plán dopravy   7:39
7,8 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   7:40
8,5 Košutka Interaktivní plán dopravy 7:43  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020