Detail spoje » Tram 4 NP R
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   23:22
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   23:23
1 Severka Interaktivní plán dopravy   23:24
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   23:25
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   23:26
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   23:28
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   23:29
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   23:30
4,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   23:35
4,8 U Práce Interaktivní plán dopravy   23:37
5,1 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   23:38
5,5 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   23:39
5,8 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   23:40
6,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   23:41
6,6 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   23:42
6,7 Borský park Interaktivní plán dopravy   23:43
7,4 Bory Interaktivní plán dopravy 23:45  
INFO: spoj jede pouze do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020