Detail spoje » Tram 4 x NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   23:47
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   23:49
0,8 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   23:50
1,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   23:51
1,6 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   23:52
2 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   23:53
2,4 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   23:55
2,7 U Práce Interaktivní plán dopravy   23:56
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   23:58
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   23:59
3,9 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   0:00
4,6 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   0:03
5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   0:04
5,3 Liliová Interaktivní plán dopravy   0:05
5,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   0:06
6 Vřesová Interaktivní plán dopravy   0:07
6,6 Slovany Interaktivní plán dopravy 0:09  
INFO: jede jen do zast. quot;U Prácequot;, dále na Slovany a do vozovny



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020